Mes spaudoje

Paskaitykite, kaip spaudoje nušviestas vegetariškas darželis Šviesos slėnis ir Valdorfo metodika, kurią pasirinkome kaip pagrindą vaikų ugdyme.

"Ketvirtus metus skaičiuojantis darželis derybas dėl valgiaraščio vykdė trejus metus su puse. Diskutavo su Vilniaus visuomenės sveikatos centru, Sveikatos ministerija, Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi, Lygių galimybių tarnybos kontroliere Edita Žiobienė. Pagaliau darželio sudarytas vegetarinis valgiaraštis buvo suderintas su Vilniaus valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba."

Visą straipsnį skaitykite portale lrytas.lt.


"Vieni mus pasirenka būtent dėl mitybos, kiti - dėl mitybos ir ugdymo. Kai kuriems tėvams mūsų darželis patinka dėl ugdymo, tačiau vegetariškas maitinimas jiems neatrodo kliūtis leisti savo vaiką į mūsų darželį."

Visą straipsnį skaitykite naujienų portale delfi.lt.

2017 m. publikuotas straipsnis apie tai, kaip gimė vegetariškas darželis Šviesos slėnis, kas yra jo įkūrėja ir kaip į vaikų ugdymą natūraliai įsiliejo Valdorfo pedagogika.

"Mes dirbame pagal Valdorfo metodiką. Vaikai beveik visas dienas leidžia lauke, ryte atėję į darželį jie kurį laiką pabūna kieme, kol visi susirenka, ir tuomet keliauja į miškus. Mes toks savitas lauko darželis, kai tik orai leidžia."

Visą straipsnį skaitykite tinklalapyje tavovaikas.lt


Vienas iš pirmųjų straipsnių apie darželį Šviesos slėnis, kur rašoma apie, kokį kelią turėjome nueiti iki tol, kol mūsų vegetariškas darželis gavo oficialų pripažinimą.

"Man labai džiugu, kad yra šeimų, kurios mus renkasi ne tik dėl vegetarinės mitybos, bet ir dėl ugdymo. Mityba yra tik viena, labai didelė žmogaus gyvenimo dalis, o ugdymo įstaiga turi duoti ne tik vaiko priežiūrą, mitybą, bet ir patį ugdymą."

Visą straipsnį skaitykite portale delfi.lt.


Įdomu, kiek kainuoja privatus darželis? Spauskite ant kainos ir priėmimo sąlygos.