Vaikų grupės

Vaikų darželiai Vilniuje dažniausiai turi grupes, suskirstytas pagal vaikų amžių. Privatus darželis Šviesos slėnis turi mišraus amžiaus grupes, nes taip vaikams suteikiama galimybė išmokti bendrauti su skirtingo amžiaus vaikais, mokytis iš vyresnio, padėti jaunesniam. Juk lygiai taip pat yra ir šeimoje, kur kartu gyvena, vienas šalia kito žaidžia ir mokosi vyresnis ar jaunesnis brolis, sesuo. 

Šviesos slėnis turi tris vaikų grupes, kurios daugiausia laiko praleidžia kiekvienai grupei skirtuose atskiruose kambariuose. Ryte vaikai renkasi viename pagrindiniame kambaryje arba kieme. Pusryčiai, ryto ratas ir kita veikla vyksta atskirai grupėse. Toje pačioje patalpoje, išskyrus antrame aukšte esančią "Šviesos spindulėlių" grupę, miegama, valgoma, žaidžiama. Na, o žaidimai gamtoje arba kieme vėl yra bendra veikla, kur vaikai žaidžia ne tik su savo grupės nariais.

Vieną vaikų grupę sudaro 15-18 vaikų, kuriuos prižiūri dvi auklėtojos. Kiekvienoje grupėje yra trys auklėtojos, kurios dirba pagal grafiką. Intensyviuoju grupės veiklos metu grupėse dirba po 2 auklėtojas. Šviesos slėnis taip pat turi pagalbininkę, kuri rūpinasi švara, ir virėją, kuri gamina valgyti, taigi auklėtojos visą dėmesį gali skirti vaikų priežiūrai, ugdymui ir bendravimui. Mūsų privatus darželis Vilniuje taip pat turi priešmokyklinio amžiaus vaikų, tad čia galite sužinoti, kaip vyksta priešmokyklinis ugdymas. 

Norite sužinoti, kad pas mus švenčiami gimtadieniai ir kitos šventės? Skaitykite, kokios yra vaikų šventės.